Częste pytania

1. Czy linki sponsorowane są tym samym co "naturalne" wyniki wyszukiwania?

Linki sponsorowane ukazują się w dwóch miejscach: po prawej stronie oraz ponad "naturalnymi" wynikami wyszukiwania wyświetlanymi w wyszukiwarce.

2. Czy mogę znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwania w Google?

Oczywiście, że tak. Możliwości są dwie i obydwie powiązane z ponoszeniem opłat. Pierwsza z nich to tzw. pozycjonowanie określonych fraz. Proces jest zwykle długotrwały (pierwsze efekty zwykle po kilku miesiącach) i w przypadku popełniena błędów przez niedoświadczoną firmę może zakończyć się blokadą wyświetlania Państwa strony w Google. Druga metoda to linki sponsorowane. Wyświetlane natychmiast i na pierwszej stronie Google. Model w pełni bezpieczny dla Państwa firmy. Przy okazji Google premiuje Państwa stronę wyższą pozycją w "naturalnym" pozycjonowaniu.

3. Jak rozpocząć wyświetlanie moich linków w Google?

Prosimy o kontakt z naszą firmą. Dokonamy bezpłatnej analizy Państwa strony www. Dopasujemy strategię wyświetlania, frazy i formę linków. Po wpłacie kwoty za kampanię linki będą wyświetlane natychmiast.

4. Czy konkurencja nie "wyklika" mojego budżetu?

Automatyczny algorytm Google rozpoznaje kliknięcia z jednego komputera (adresu IP). W takim przypadku (tzw. "fraud") kwota za kliki jest zwracana Państwu na konto.

 

Skontaktuj się z nami teraz.