Krótko o firmie ITMAC

ITMAC rozpoczął działalność w 2008 roku. Jednak doświadczenie firmy budują pracownicy, którzy w większości mają za sobą szereg lat pracy w firmach z branży reklamowej, informatycznej, graficznej. Naszą misją jest zbudowanie dla naszych klientów spójnej marki i wizerunku przy wykorzystaniu strategii marketingowej realizowanej w mediach elektronicznych i tradycyjnych. Wszystko to z uwzględnieniem pomiaru i optymalizacji efektywności budżetów działań marketingowych. Chcielibyśmy aby widzieli nas Państwo jako członka swojego zespołu, a nie firmę zewnętrzną z którą chwilowo nawiązujecie kontakt.

ITMAC został stworzony przez ludzi, którzy "zjedli zęby" na obsłudze klienta. Obiecujemy indywidualne i unikalne partnerskie relacje z Państwa firmą.

Połączmy Państwa doświadczenie i nasze pomysły

ITMAC reklama

Znamy się na swojej pracy, ale równie uważnie słuchamy naszych klientów i szanujemy ich czas.

Chcemy razem z Państwem zostać ekspertami w Państwa działalności. Nasza praca polega na połączeniu rozwijanych przez nas metod i Państwa doświadczenia w celu osiągnięcia optymalnego rozwiązania do rozwoju Państwa firmy.

Jeśli jesteś zadowolony z obecnej sytuacji pokażemy jak osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Obojętnie czy chcesz nas dołączyć do swojego zespołu w charakterze doradczym, czy zlecasz nam samodzielne przeprowadzenie projektu dopasujemy się do każdej sytuacji w sposób z którego będziesz zadowolony i który będzie dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Żaden projekt nie jest dla nas za mały. Chcemy aby każdy klient czuł się jednakowo ważny bez względu na wielkość lub obrót.

3 kierunki naszych działań

Koncentrujemy się obecnie na trzech kierunkach. Szeroko rozumianym eMarketingu, kreacjach graficznych oraz doradztwie w zakresie wyboru systemu ERP.

Jesteśmy agencją typu full-service. Jesteśmy pomocni na każdym etapie rozwoju firmy. Od doradztwa przed rozpoczęciem działalności, poprzez stworzenie witryny internetowej firmy, sklepu internetowego i ich reklamę w mediach tradycyjnych i elektronicznych. Aż do pomocy przy wyborze systemu ERP do obsługi firmy i pomocy w kontaktach z producentami takich systemów informatycznych.

Szczególna staranność z jaką podchodzimy do każdego naszego klienta jest głównym powodem corocznych wzrostów obrotów przekraczających 65%. Obsługujemy firmy z różnych branż, włączając w to business-to-business (B2B), business-to-consumer (B2C), non-profit, sektor usług, producentów i wiele innych.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenia pracowników w zakresie marketingu, WWW, programowania, projektowania, multimediów, elearningu umożliwiają nam znalezienie optymalnych rozwiązań odpowiednich dla specyfiki Państwa potrzeb.

Różnorodność oferty jest naszą siłą, która pozwala oferować rozwiązania z szeroką wizją.

Zachęcamy Państwa do wypróbowania naszych metod. Nie rozczarujemy na pewno. A wszystko to przy adekwatnym poziomie kosztów.

 

Skontaktuj się z nami teraz.